1. Це дорого, а значить не вигідно.

Раніше сонячна енергетика і дійсно була затратною. Зараз ситуація змінилася. За час  з 2008 по 2015 роки, електроенергія, вироблена сонячними панелями подешевшала на 80%! (інформація надана за дослідженням Bloomberg).

  1. Для виробництва сонячних панелей потрібно більше енергії, ніж вони виробляють.

Термін окупності сонячних панелей складає кілька років. Тобто сонячні панелі надзвичайно ефективні з точки зору збереження навколишнього середовища.

  1. Термін окупності встановлення сонячних батарей занадто великий.

Завдяки державній підтримці та існуванні зеленого тарифу, встановлення сонячних панелей є вигідним капіталовкладенням, яке не лише окупиться, а й дозволить Вам заробляти гроші продаючи електроенергію державі за дуже привабливими цінами.

  1. Сонячні батареї не генерують енергію у похмуру і сніжну погоду.

Сніжна і похмура погода дійсно впливає на продуктивність сонячних батарей, але при цьому їх ефективність НЕ знизиться до нуля – вони як і раніше будуть генерувати електроенергію.

  1. Технології сонячних батарей постійно розвиваються, тому їхнє встановленням краще відкласти на майбутнє.

Багато потенційних користувачів сонячних панелей відкладають їхнє встановлення, вважаючи, це нерентабельним через їх постійний прогрес. Насправді ж, технології перетворення сонячної енергії незмінні вже десятиліттями.

  1. Сонячні панелі з Китаю є поганими.

За статистикою, більше 80% обладнання для систем альтернативної енергії виробляється в Китаї. Звісно ж це не означає, що всі сонячні панелі, які вироблені у Китаї – хороші. Але варто зазначити, що у списку ТОП-10 виробників сонячних панелей у світі – 8 з них – мають виробництво у Китаї. Всі вони зуміли оптимізувати ресурси таким чином, щоб запропонувати по-справжньому якісний продукт за найнижчою ціною.

  1. Сонячні панелі потребують постійного догляду.

Деталі сонячних батарей статичні, їм не потрібний періодичний ремонт, вони міцні та довговічні. Панелям не страшні дощ і град. Оскільки сонячні батареї надійні в експлуатації і не вимагають дорогого обслуговування, більшість компаній-виробників дають гарантію на 25-30 років.